Leia sobiv treening

Kettagolfi 101

ALUSTAJA

Sellel alustõdesid tutvustaval koolitusel näitame, kuidas käivad põhivisked – eestkäsi, tagantkäsi ja puttimine –, selgitame, mille järgi valida sobivat ketast, avame mängu põhimõtte ja tutvustame peamisi reegleid.

Koolitus kestab 1,5 tundi ja toimub kord kvartalis. Kuupäevad leiad meie kalendrist. Registreeruda saab sobiva ürituse all.

Algkursus

ALUSTAJA, ALGTASE

Sellel kursusel läbivad osalejad kaheksa moodulit, mis valmistavad ette mängimaks ja võistlemaks kogenud mängijatega.

Kursus on mõeldud alustavale mängijale või algajale, kes on veidi mänginud, kuid tõenäoliselt ei ole veel osalenud võistlustel. Kursused toimuvad grupi täitumisel (minimaalselt 6), kuid mitte harvemini kui kord hooaja jooksul.

Grupitreeningud

ALG- JA KESKTASE

Grupitreeningud toimuvad igal nädalal kindlas rühmas ning seal arendame peamisi visketehnikaid. Igal kuu viimasel treeningkorral läbime koos juhendamisega raja ning kui kuu sisse mahub viies treeningtund, toimub võistlus.

Grupitreening sobib discgolfi 101 ja algkursuse läbinutele või kogenud mängijatele, kes soovivad juhendamist tehnika lihvimisel.

Eratreeningud

ALG- JA KESKTASE

Eratreening annab võimaluse keskenduda mängu nendele aspektidele, mida enim lihvida soovid. Üks kord kestab 1,5 tundi, mille jooksul uurime, mis on sinu eesmärk, hindame praegust vormi ning koos harjutuste ja filmimistega anname juhised.

Eratreeningud toimuvad individuaalsete kokkulepete alusel. Selleks kirjuta meile eraldi.

Mentor round

ALG- JA KESKTASE

Mentor round pakub võimalust läbida rada koos treeneriga individuaalselt, sõbraga või maksimaalselt neljaliikmelises grupis. Rajal räägime mänguloogikast ja jagame soovitusi, kuidas kõige efektiivsemalt sihtmärgile läheneda.

Mänguringid toimuvad individuaalsete kokkulepete alusel. Selleks kirjuta meile eraldi.